Alanya Magazin Haberleri

Alanya Uzman Lazer açıldı

Alanya Uzman Lazer, Funda Tokatlı Yıldırım, Selim Tokatlı, Mete Yıldırım, Adem Murat Yücel

Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Dr. Funda Tokatlı Yıldırım, yeni işyerini hizmete soktu. Alanya Uzman Lazer, Şekerhane Mahallesi Tevfikiye Caddesi Doğu dolmuşları çıkışında açılışı gerçekleşen kliniği çok sayıda davetli ziyaret etti. Okunan duaların ardından açılış kurdelesini Funda Tokatlı Yıldırım, babası Selim Tokatlı ve oğlu Mete Yıldırım ile Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel birlikte kesti. Klasik müzik sunumu eşliğinde kliniği gezen davetliler, Funda Tokatlı Yıldırım’a hayırlı olsun dediler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

World Sport Alanya’da

Açılış kurdelesini Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir ile Afyon Vali Yardımcısı Adem Uslu birlikte kestiler, Alanya World Sport

Manavgat’ın başarılı işadamlarından Recep Berber, Alanya’ya World Sport adında bir spor mağazası kazandırdı. Recep Berber’in sahip olduğu World Sport, geçtiğimiz haftasonu Yayla Yolu Caddesi üzerinde hizmete açıldı. Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Afyon Vali Yardımcısı Adem Uslu, Manavgat’tan birçok işadamı ile Alanya’nın tanınmış birçok siması açılışa katıldılar. Alyans Organizasyon ve Çıtırım Pastaneleri’nin organize ettiği açılış vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Açılışa özel bayan mankenler mini bir defile yürüyüşü gerçekleştirdiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

AKYD Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

Ülfet Gümrükçüler, Nurcan Okan, Alanya Kadınları Yardımlaşma Derneği AKYD

Alanya Kadınları Yardımlaşma Derneği (AKYD) üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar. AKYD, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Red Tower Brewery Restaurant’da kutladı. AKYD tarafından geleneksel hale getirilen 8 Mart buluşmasına Alanya cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Dernek başkanı Nurcan Okan, katılımcılara teşekkür ederek, dernek üyesi Ülfet Gümrükçüler Uğurlu’ya katkılarından dolayı teşekkür plaketi sundu. Plaket sunumunun ardından çekiliş yapıldı. AKYD, yapmış olduğu her etkinlikte elde edilen gelirleri burs alan öğrencilere aktarıyor. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Muhasebeciler ALTSO Konferans Salonu’nda seminerdeydi

Seyit Ahmet Baş, Mehmet Şahin

‘Bağımsız Denetim ve Denetçiliğin Görev, Sorumluluk ve Yetki Alanı’ konulu seminer, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Konferans Salonu’nda gerçekleşti. ALTSO’nun düzenlediği halka açık ve ücretsiz olan seminere ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Kamu Gözetimi Kurumu (KGK) Başkanı Seyit Ahmet Baş, Alanya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ercan Çatal ve çok sayıda serbest muhasebeci katıldı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Gelişmelerin bölgemizde sektör temsilcileri tarafından daha iyi anlaşılması ve onların yetkilendirilmesi amacıyla bu semineri organize etmiş bulunmaktayız.” dedi. Şahin, KGK Başkanı Seyit Ahmet Baş’a teşekkür plaketi takdim etti. Seminerin son kısmında ise Bağımsız Denetçilik Belgesini almaya hak kazanan 105 muhasebeciye belgeleri verildi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

1