Alanya Magazin Haberleri

Gümrah Gürsoy ile Belgüzar Güler evlendi

Belgüzar Güler, Gümrah Gürsoy

Palmiye Beach Hotel Ön Büro Müdürü Gümrah Gürsoy ile Anaokulu Öğretmeni Belgüzar Güler, muhteşem bir düğünle evliler kervanına katıldılar. Zeynep Gürsoy ve Merhum Şevki Gürsoy’un oğlu Gümrah Gürsoy ile Ferhan Güler ve Ali Güler çiftinin kızları Belgüzar Güler, Utopia Club’da evlendiler. Alyans Organizasyon’un dekore ettiği şık düğüne çok sayıda davetli katıldı. Gümrah Gürsoy ile Belgüzar Güler, davetlilerin alkışları ve havai fişekler eşliğinde düğün alanına giriş yaptı. Ümit Macit, İrem Derici’nin ‘Kalbimin Tek Sahibine’ adlı parçasını canlı seslendirerek, çifti dans etmeleri için dans pistine davet etti. Genç çift, Macit’in seslendirdiği şarkı ile ilk danslarını gerçekleştirdiler. İlk dansın ardından nikah törenine geçildi. Fatih Uysal’ın kıydığı nikahın şahitleri Şefik Türktaş, Mehmet Ali Dim, Nuri Demir ve Ali Kiriş’ti. Heyecanlı geçen nikahın ardından Uysal, çifte aile cüzdanını takdim ederek mutluluklar diledi. Nikah töreninin ardından tebrikleri kabul eden Gümrah Gürsoy ile Belgüzar Güler, davetlileriyle birlikte Cüneyt Güzel’in seslendirdiği parçalar eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler. Haber: Berfin Yüce Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Emin Babaoğlu ve Gülçin Yıldızlı evlendi

Emin Babaoğlu ve Gülçin Yıldızlı evlendi

Emin Babaoğlu Mimarlık’ın sahibi Emin Babaoğlu ile Bailey Boutique’in sahibi Halkla İlişkiler Uzmanı Gülçin Yıldızlı dünyaevine girdiler. Hüseyin Babaoğlu ve Semiha Babaoğlu çiftinin oğulları Emin Babaoğlu ile Ahmet Yıldızlı ve Ayşe Yıldızlı çiftinin kızları Gülçin Yıldızlı, Sentido Gold Island Hotel’de yapılan düğünle evlendiler. Genç çiftin düğününe davetliler akın etti. Emin Babaoğlu ve Gülçin Yıldızlı, alkışlar ve havai fişekler eşliğinde düğün alanına giriş yaptılar. Çiftin alana giriş yapmasıyla nikah töreni başladı. Fatih Uysal’ın kıydığı nikahın şahitleri Çiğdem Sadullahoğlu ve Muhammed Akif Sarıkadıoğlu’ydu. Nikah merasiminin ardından genç çift, Ranya’nın seslendirdiği şarkılar eşliğinde dans etti. Diğer çiftlerde yeni evlilere eşlik ettiler. Düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar muhteşem bir atmosferde devam etti. Fotoğraflar: Burcu Karsantı Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Fahri Gürses ile Ayşe Aras evlendi

Fahri Gürses, Ayşe Aras, Mevlüt Çavuşoğlu

Gürses Otomotiv’in genç patronu Fahri Gürses ile Edebiyat Öğretmeni Ayşe Aras, muhteşem bir düğünle evliler kervanına katıldı. Ali Gürses ve Ayser Gürses çiftinin oğulları Fahri Gürses ile Mehmet Aras ve Aysun Aras çiftinin kızları Ayşe Aras Mc Arancia Resort Hotel’de yapılan düğünle evlendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde, Aras ve Gürses aileleri davetlileri kapıda karşıladılar. Nüans Organizasyon tarafından hazırlanan düğün görülmeye değerdi. Alkışlar eşliğinde düğün alanına giriş yapan genç çiftin nikahını Ali Yenialp kıydı. Nikah şahitleri ise Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, İzmir Orman İşletme Bölge Müdürü İbrahim Aydın, Mehmet Topal ve Melike Topal’dı. Nikahın ardından Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, evlilik cüzdanını geline takdim etti. Daha sonra ilk danslarını yapan genç çift, İrem Derici’nin ‘Kalbimin Tek Sahibine’ şarkısı eşliğinde dans ettiler. Gürses ve Aras, ilk danslarını yaptıkları sırada havai fişekler dakikalarca gökyüzünü aydınlattı. Geç saatlere kadar süren düğünde sahne alan Ranya, hareketli parçalarla davetlileri eğlendirdi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Muammer Özbudak ile Zeliha Özpelit evlendi

Muammer Özbudak, Zeliha Özpelit

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, eşi Münevver Arınç ile birlikte teyzesinin torunu AK Parti Alanya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Özbudak ile Zeliha Özpelit’in düğün törenine katıldı. Nikahın şahitleri ise Bülent Arınç, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu ile gelinin ağabeyi Mehmet Emin Özpelit’ti. Kaptanoğlu Mağazası’nın sahibi Hüsnü Özbudak ve Hatice Özbudak’ın oğulları Muammer Özbudak ile Pelitoğlu Ticaret’in sahibi Hasan Özpelit ve Ayşe Özpelit’in kızları Zeliha Özpelit, evlendi. Doğanay Hotel’de gerçekleşen düğüne katılanlar arasında Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, eşi Münevver Arınç, kızı Ayşenur Yeter, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim görevlisi olan damadı Doç. Dr. Ekrem Yeter, torunları Etka Şamil Yeter ve Zeynep Reyyan Yeter ile Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu da vardı. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri Bülent Arınç, Mevlüt Çavuşoğlu ve gelinin ağabeyi Mehmet Emin Özpelit’ti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Mehmet Öz ile Şule Aydın evlendi

Mehmet Öz, Şule Aydın

Kuaför Mehmet Öz ile Müzik Öğretmeni Şule Aydın, Belediye Nikah Salonu’nda hayatlarını birleştirdiler. İkinci baharlarını yaşayan Mehmet Öz ile Şule Aydın çifti, nikah masasına oturdular. Çifti yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri Adem Murat Yücel ve Ayşegül Gedik’ti. Yücel, çifte mutluluklar dileyerek aile cüzdanını verdi. Nikah töreninin ardından Mehmet Öz ile Şule Aydın çifti tebrikleri kabul etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Osman Orhan Arslan ile Begüm Ak evlendi

Begüm Ak, Osman Orhan Arslan Ali Arslan, Sabiha Arslan

Ziraat Mühendisi Osman Orhan Arslan ile Atılım Siemens’de Satış Danışmanı Begüm Ak, bekarlığa veda ettiler. Sabiha Arslan ve Ali Arslan çiftinin oğulları Osman Orhan Arslan ile Saliha Ak ve Muammer Ak çiftinin kızları Begüm Ak, Begonvil Club’da yapılan düğünle evlendiler. Havuz başında gerçekleşen düğünde Arslan ve Ak aileleri davetlileri kapıda karşıladılar. Genç çift, alkışlar ve havai fişekler eşliğinde düğün alanına giriş yaptılar. Genç çift, İrem Derici’nin “Kalbimin Tek Sahibine” adlı şarkısı eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdiler. Daha sonra genç çift ve davetliler geç saatlere kadar vur patlasın çal oynasın eğlendiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Levent Özgürdal ile Gizem Şengün evlendi

Levent Özgürdal ile Gizem Şengün

Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli Levent Özgürdal ile Ekim Çocuk Yuvası öğretmenlerinden Gizem Şengün, bekarlığa veda ettiler. Baki Özgürdal ve Müzeyyen Özgürdal’ın oğulları Levent Özgürdal ile İsa Şengün ve Birgül Şengün’ün kızları Gizem Şengün, evlendiler. Utopia Club’da gerçekleşen düğüne Özgürdal ve Şengün çiftinin en yakın akraba ve dostları katıldı. Aile büyüklerinin davetlileri karşıladığı düğün, çeşitli gösterilerle başladı. Gelinin Azeri, damadın Çerkes olmasından dolayı düğünde Kafkas Dansları ekibi sahne alarak Kafkas fırtınası estirdi. Dans gösterisinin ardından çiftin fotoğrafının bulunduğu ‘Hoşgeldiniz’ yazılı pankart açıldı. Daha sonra havai fişek gösterileriyle düğün alanına giren Levent Özgürdal ve Gizem Şengün, nikah masasına oturdu. Fatih Uysal’ı kıydığı nikahın ardından evlilik cüzdanını alan çift, ilk dansları yaptı. Düğün, gecenin ilerleyen saatlerine kadar vur patlasın çal oynasın devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Abdurrahman Kaya, Canset Köse evlendi

Abdurrahman Kaya, Canset Köse evlendi Abdurrahman Kaya, Canset Köse

İdeal Emlak’ın sahibi Abdurrahman Kaya ile Harita Mühendisi Canset Köse dünyaevine girdi. Rabia Köse ve Mahmut Köse çiftinin kızları Canset Köse ile Ümmühan Kaya ve Mustafa Kaya çiftinin oğulları Abdurrahman Kaya, Banana Beach Hotel’de yapılan düğünle evlendiler. Genç çift, davetlilerin alkışları eşliğinde düğün alanına giriş yaptılar. Çiftin nikahını Ali Yenialp kıydı. Çiftin şahitleri ise Şerif Kaya ve İbrahim Köse’ydi. Heyecanlı geçen nikah töreninin ardından dakikalarca havai fişek gösterisini seyre dalan çiftin heyecanı görülmeye değerdi. Havai fişek gösterisinin ardından genç çift, Mustafa Ceceli’nin ‘Şeker’ adlı şarkısı eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdiler. İlk dansın ardından Köse ve Kaya çifti ile davetliler Ranya’nın seslendirdiği parçalar eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler. Haber: Berfin Yüce Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Alaaddin Işık ve Serap Sipahioğlu evlendi

Kim Galsgaard, en yakın dostlarıyla

İç Mimar Alaaddin Işık ile Mütercim Tercüman Serap Sipahioğlu, evliler kervanına katıldı. İbrahim Işık ve Zehra Işık çiftinin oğulları Alaaddin Işık ile Servet Sipahioğlu ve Oya Ekici’nin kızı Serap Sipahioğlu, evlendiler. Banana Beach Hotel’de düzenlenen düğüne genç çiftin en yakın dostları katıldı. Alkışlar eşliğinde düğün alanına gelen çift, nikah masasına oturdu. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri ise Sinan Gürses, Emre Kodal, Halil Işık, Abdullah Akbaş, Adem Murat Yücel, Erhan Özdemir ve Cafer Uyar’dı. Nikahın ardından havai fişekler eşliğinde ilk dansını yapan çiftin heyecanı ve mutluluğu objektifimize yansıdı. Muhteşem bir atmosferde gerçekleşen düğünde sahne alan Hadi Cantemur, şarkılarıyla eğlenceye renk kattı. Bir düğün de Alanya’nın eski adetlerine uygun olarak Eşgilik Düğün Salonu’nda yapıldı. Binlerce davetlinin katıldığı düğünde davetlilere gülüklü çorba, etli pilav ve taze fasulye gibi Alanya’nın geleneksel düğün yemekleri ikram edildi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Mert Murat Efe ile Müzeyyen Aksoy evlendi

Neşe Şentekin, Tuğçe Yiğit, Müzeyyen Aksoy, Mert Murat Efe, Ahsen Aksoy, Semra Tetik, Fatoş Hilal, İlayda Aksoy

Maremont Gayrimenkul Danışmanlık’ta Yönetici Mert Murat Efe ile Vesa Duş’ta Muhasebeci Müzeyyen Aksoy, evliler kervanına katıldı. Mert Murat Efe ile Müzeyyen Aksoy, Alanya Belediye Nikah Dairesi’nde kıyılan nikahla evlendi. Mustafa Uğurluoğlu’nun kıydığı nikahın şahitleri Tuğba Dikmen ve Ömer Cem Dikmen’di. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

123...10...Son »