Alanya Magazin Haberleri

Hasan Can Kamburoğlu ve Ayça Karakaş evlendi

Hasan Can Kamburoğlu, Ayça Karakaş, Alanya Düğün

Kamburoğlu Mimarlık ve Mühendislik’in sahibi Yüksek Mimar Hasan Can Kamburoğlu ile Side Leder’in ortaklarından Ayça Karakaş, Goldcity’de yapılan muhteşem bir düğünle evlendiler. Hatice Kamburoğlu ve Akay Kamburoğlu çiftinin oğulları Hasan Can Kamburoğlu ile Hakime Karakaş ve Murat Karakaş çiftinin kızları Ayça Karakaş, evliler kervanına katıldı. Goldcity Tourism Complex’de Kamburoğlu ve Karakaş ailelerinin davetlileri kapıda karşıladığı düğüne katılım oldukça fazlaydı. Alkışlar ve havai fişekler eşliğinde Balo Salonu’na geçen çiftin heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri ise Pınar Mecitoğlu, Mehmet Baykara, Ali Karakaş ve Mert Cılızoğlu’ydu. Muhteşem bir organizasyonla gerçekleşen düğün, Alanya’nın unutulmaz düğünleri arasında şimdiden yerini aldı. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Erdal Yılmaz ile Güneş Yıldırım evlendi

Erdal Yılmaz, Güneş Yıldırım, Alanya Düğün

İdol Bayan Kuaför çalışanlarından Erdal Yılmaz ile Güneş Yıldırım, evliler kervanına katıldılar. Emine Yılmaz ve Mustafa Yılmaz çiftinin oğulları Erdal Yılmaz ile Cennet Yıldırım ve Merhum Saffet Yıldırım’ın kızı, Alanya Belediye Düğün Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Genç çift alkışlar eşliğinde salona giriş yaparak ilk danslarını gerçekleştirdiler. Ardından yeni evli çift ve davetliler gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Mehmet Ali Üstün ve Rahime Gül Reisoğlu evlendi

Mehmet Ali Üstün, Rahime Gül Reisoğlu, Alanya Düğün

Üstün Pansiyon’un sahibi Mehmet Ali Üstün ile Rahime Gül Reisoğlu, Banana Beach Club’da yapılan düğünle bekarlığa veda ettiler. Fatma Üstün ve Mehmet Üstün çiftinin oğulları Mehmet Ali Üstün ile Gönül Reisoğlu ve Kemal Reisoğlu çiftinin kızları Rahime Gül Reisoğlu, şık bir düğünle evlendiler. Banana Beach Club’da yapılan düğünde genç çift, çok sayıda davetlinin önünde ilk danslarını yaptılar. Alanya’nın sevilen sesleri Seçil ve İzzet Keskin’in sahne aldığı düğünde eğlence görülmeye değerdi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

İlker Günyüzü ve Gülsüm Altan evlendi

İlker Günyüzü, Gülsüm Altan

İlker Günyüzü ve Gülsüm Altan, Öz Konya Pide, Çorba ve Kebap Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Günyüzü ve Altan’ı bu mutlu günlerinde en yakınları yalnız bırakmadı. Aile arasında yapılan düğünle evliler kervanına katılan çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın ardından eğlence geç saatlere kadar devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Aykut Kocaer ve Tuba Karacan evlendi

Tuba Karacan, Aykut Kocaer, Alanya Düğün

Bellona Lara Şubesi Müdürü Aykut Kocaer ile Tuba Karacan, geçtiğimiz haftasonu yapılan düğünle dünyaevine girdiler. Hanife Karacan ve Mehmet Karacan çiftinin kızları Tuba Karacan ile İsmihan Kocaer ve Ali Savaş Kocaer çiftinin oğulları Aykut Kocaer, Cikcilli Belediye Düğün Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Genç çift, alkışlar eşliğinde ilk dansını yaptıktan sonra davetlilerle birlikte gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Mustafa Boz ve Beda Çetin evlendi

Mustafa Boz, Beda Çetin, Alanya Düğün

Alanya’nın tanınmış kuyumcularından Boz Kuyumculuk’un sahibi Mustafa Boz ile Beda Çetin muhteşem bir düğünle bekarlığa veda ettiler. Konaklı’nın sevilen işadamlarından Hasan Çetin ve Neriman Çetin’in kızları Beda Çetin ile Kestel’in tanınmış ailelerinden İsmail Boz ve Emine Boz’un oğulları Mustafa Boz, evlendiler. Doğanay Beach Club’da yapılan düğün töreni oldukça kalabalıktı. Davul eşliğinde düğün salonuna giriş yapan Boz ve Çetin çifti, ilk danslarını gerçekleştirdikten sonra nikah masasına oturdular. Adem Murat Yücel’in kıydığı nikahın şahitleri Mehmet Boz ve Ahmet Cinas’tı. Evlilik cüzdanlarını alan genç çiftin mutluluğu objektimize yansıdı. Nikah töreninin ardından başlayan eğlence, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Fatih İlyasoğlu ile Nursen Ayvacı evlendi

Nursen Ayvacı, Fatih İlyasoğlu, Stef Paluyan, Doruk Dedeoğlu

Beyaz Prodüksiyon’un sahibi Fatih İlyasoğlu ile Nursen Ayvacı, evliler kervanına katıldı. Nevin İlyasoğlu ve Fikret İlyasoğlu çiftinin oğulları Fatih İlyasoğlu ile Sevim Ayvacı ve Merhum Şükrü Ayvacı’nın kızı Nursen Ayvacı, evlendi. Banana Beach Club’da yapılan düğün törenine çok sayıda davetli katıldı. Alkışlar eşliğinde düğün alanına giren çift, nikah masasına oturdu. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri ise Derya Aktaş, Yıldız Karabıyık, Doruk Dedeoğlu ve Stef Paluyan’dı. Nikahın ardından ilk danslarını gerçekleştiren çiftin heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi. Yeni evli çift ve davetliler, geç saatlere kadar eğlenceye doydu. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Türkan Atalay ve Ümit Çevik evliler kervanına katıldı

Türkan Atalay, Ümit Çevik

Ahbap Köfte çalışanlarından Türkan Atalay ile Ümit Çevik, geçtiğimiz haftasonu yapılan düğünle evliler kervanına katıldılar. Rabia Atalay ve Hüseyin Atalay çiftinin kızları Türkan Atalay ile Sevgül Çevik ve İdris Çevik çiftinin oğulları Ümit Çevik Alanya Belediye Düğün Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Genç çift, alkışlar eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdiler. İlk dansın ardından yeni evliler ve misafirleri gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Ömür Takavut ve Jale Karakaya evlendi

Ömür Takavut, Jale Karakaya

Alanya’nın tanınmış avukatlarından Ömür Takavut ve Jale Karakaya, Goldcity Tourism Complex’de yapılan muhteşem bir düğünle bekarlığa veda ettiler. May Garden Otel’in sahibi Ali Takavut ve Sabahat Takavut çiftinin oğulları Ömür Takavut ile Ömer Karakaya ve Fatma Karakaya çiftinin kızları Jale Karakaya, evlendiler. Goldcity Tourism Complex’in Balo Salonu, oldukça şık bir düğün organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Takavut ve Karakaya ailelerinin davetlileri kapıda karşıladığı düğüne, Alanya cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Akşam yemeğiyle başlayan düğünün ilerleyen saatlerinde havai fişekler ve alkış yağmuru eşliğinde Ömür Takavut ve Jale Karakaya çifti salona giriş yaptı. Düğünde bir de nikah töreni gerçekleşti. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri ise Antalya Büyükşehir eski Belediye Başkanı Bekir Kumbul, Nazar Emlak’ın sahibi Hasan Cevkiroğlu, Panorama Otel’in sahibi Cevdet Hacıkadiroğlu, Mustafa Şefik Günay ve Nurcan Günay’dı. Evlilik cüzdanını alan çift, daha sonra ilk danslarını gerçekleştirdi. Muhteşem bir atmosferde gerçekleşen düğün, vur patlasın çal oynasın bir eğlence ile geç saatlere kadar devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Moda Cappana düğün sezonuna hazır

Mustafa Kemal Kapan, Alanya Moda Cappana

Moda Cappana, Türkiye’nin en ünlü gelinlik markaları Pierre Cardin ve Aysira’nın ürünlerini, 2014′ün girmesi ile birlikte Alanyalılar ile buluşturdu. Alanya’nın en büyük gelinlik ve abiye giyim mağazalarından olan Moda Cappana, tadilatın ardından yenilenen yüzü ile beğeni topluyor. Bostancıpınarı Caddesi’nde Alanya Lisesi karşısında hizmet veren 2 katlı dev showroom, 2014′ün düğün mevsimi öncesinde Türkiye’nin en ünlü 2 gelinlik markasına ürün yelpazesinde yer verdi. Gelinlik sektörünün çok iddialı markalarından Pierre Cardin ve Aysira, artık Moda Cappana’nın reyonlarında yer alıyor. Alfa Beta, Doridorca, Şifon gibi abiye markaları ile Pierre Cardin, Aysira ve Üstün Sposa gibi gelinlik markalarının Alanya’daki buluşma noktası olan Moda Cappana’nın işletmecileri Mustafa Kemal Kapan ve Gamze Kapan kardeşler, 1999 yılında anneleri Sevilay Kapan tarafından açılan Moda Cappana Mağazası’nda sadece gelinlik ve abiye kıyafetler bulunmadığını, nişan kıyafetlerinin, kına gecesi kıyafetlerinin, sünnet kıyafetlerinin ve damatlıkların da bulunduğunu ifade ettiler. “2 katlı showroom içinde tadilat bölümümüz de bulunuyor” diyen Mustafa Kemal Kapan, “Düğün mevsimi yaklaşıyor. Gelin ve damat adaylarını mağazamızın ürün yelpazesini görmeleri için davet ediyoruz. Hem ürünlerimiz hem de fiyatlarımız konusunda iddialıyız” dedi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

123...10...Son »