Alanya Magazin Haberleri

Gamze Mat ile Tezcan Uysal evlendi

Gamze Mat, Tezcan Uysal   Emine Mat, Harun Mat

Psikolog Gamze Mat ile Veteriner Hekim Tezcan Uysal, geçtiğimiz hafta evlendiler. Emine Mat ve Şükrü Mat çiftinin kızları Gamze Mat ile Dürdane Uysal ve Üzeyir Uysal çiftinin oğulları Tezcan Uysal, Marina Beach Restaurant’da şık bir kına gecesi düzenlediler. Mat ve Uysal çifti, davetlilerin ardından düğün alanına giriş yaptılar. Alkışlar eşliğinde ilk danslarını gerçekleştiren çift, alkış yağmuruna tutuldular. Heyecanları gözlerinden okunan çift, geç saatlere kadar davetlilerle doyasıya eğlendi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Serkan Akdağ ile Bedia Arslan evlendi

Bedia Arslan, Serkan Akdağ, Alanya Düğün

Proset Bilgisayar çalışanlarından Serkan Akdağ ile Alanyum AVM Koton Mağazası çalışanlarından Bedia Arslan, geçtiğimiz hafta evliler kervanına katıldı. Ayşe Akdağ ve Mehmet Akdağ çiftinin oğulları Serkan Akdağ ile Fatma Arslan ve Fettah Arslan çiftinin kızları Bedia Arslan, Cikcilli Belediye Düğün Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Genç çift, salona alkışlar eşliğinde girerek ilk danslarını yaptılar. Fatih Uysal’ın kıydığı nikahın şahitleri Tefik Arslan ve Serdar Akdağ’dı. Nikah merasiminin ardından genç çift ve davetliler doyasıya eğlendi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Onur Sarıyıldırım ile Sena Yaman evlendi

Onur Sarıyıldırım, Sena YamanMuhasebeci Onur Sarıyıldırım ile Sena Yaman, geçtiğimiz hafta yapılan düğünle dünya evine girdiler. Hatice Sarıyıldırım ve Mustafa Sarıyıldırım çiftinin oğulları Onur Sarıyıldırım ile Ümmü Yaman ve Fevzi Yaman çiftinin kızları Sena Yaman, Cikcilli Belediye Düğün Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Genç çift alkışlar eşliğinde düğün salonuna giriş yaparak ilk danslarını gerçekleştirdiler. İlk dansın ardından genç çift ve konukları gecenin geç saatlerine kadar vur patlasın çal oynasın eğlendiler.

Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Cihan Koçaroğlu ve Yıldızhan Atahan evlendi

Yıldızhan Atahan, Cihan Koçaroğlu, Alanya Düğün

Deloitte’un Kıdemli Danışmanı Cihan Koçaroğlu ile Yes Tasarım Atölyesi’nin sahibi Görsel Sanatlar Uzmanı Yıldızhan Atahan, evliler kervanına katıldılar. Nesrin Koçaroğlu ve Merhum Osman Koçaroğlu’nun oğlu Cihan Koçaroğlu ile Ali Atahan ve Nalan Atahan çiftinin kızları Yıldızhan Atahan, Doğanay Otel’de yapılan düğünle evlendiler. Genç çifti bu en özel ve mutlu günlerinde yakın akraba ve dostları yalnız bırakmadı. Alkışlar eşliğinde salona gelen Yıldızhan Atahan ve Cihan Koçaroğlu, nikah masasına yöneldi. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri gelinin dayısı Emin Alaydın ve damadın dayısı Selçuk Doğan’dı. Heyecanlı gecen nikah merasiminin ardından genç çift, ilk danslarını gerçekleştirdiler. Yeni evli çift, davetlileri tek tek ziyaret ederek tebrikleri kabul ettiler. Muhteşem bir atmoserde gerçekleşen düğünde eğlence, geç saatlere kadar kesintisiz devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Hasan Can Kamburoğlu ve Ayça Karakaş evlendi

Hasan Can Kamburoğlu, Ayça Karakaş, Alanya Düğün

Kamburoğlu Mimarlık ve Mühendislik’in sahibi Yüksek Mimar Hasan Can Kamburoğlu ile Side Leder’in ortaklarından Ayça Karakaş, Goldcity’de yapılan muhteşem bir düğünle evlendiler. Hatice Kamburoğlu ve Akay Kamburoğlu çiftinin oğulları Hasan Can Kamburoğlu ile Hakime Karakaş ve Murat Karakaş çiftinin kızları Ayça Karakaş, evliler kervanına katıldı. Goldcity Tourism Complex’de Kamburoğlu ve Karakaş ailelerinin davetlileri kapıda karşıladığı düğüne katılım oldukça fazlaydı. Alkışlar ve havai fişekler eşliğinde Balo Salonu’na geçen çiftin heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın şahitleri ise Pınar Mecitoğlu, Mehmet Baykara, Ali Karakaş ve Mert Cılızoğlu’ydu. Muhteşem bir organizasyonla gerçekleşen düğün, Alanya’nın unutulmaz düğünleri arasında şimdiden yerini aldı. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Erdal Yılmaz ile Güneş Yıldırım evlendi

Erdal Yılmaz, Güneş Yıldırım, Alanya Düğün

İdol Bayan Kuaför çalışanlarından Erdal Yılmaz ile Güneş Yıldırım, evliler kervanına katıldılar. Emine Yılmaz ve Mustafa Yılmaz çiftinin oğulları Erdal Yılmaz ile Cennet Yıldırım ve Merhum Saffet Yıldırım’ın kızı, Alanya Belediye Düğün Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Genç çift alkışlar eşliğinde salona giriş yaparak ilk danslarını gerçekleştirdiler. Ardından yeni evli çift ve davetliler gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Mehmet Ali Üstün ve Rahime Gül Reisoğlu evlendi

Mehmet Ali Üstün, Rahime Gül Reisoğlu, Alanya Düğün

Üstün Pansiyon’un sahibi Mehmet Ali Üstün ile Rahime Gül Reisoğlu, Banana Beach Club’da yapılan düğünle bekarlığa veda ettiler. Fatma Üstün ve Mehmet Üstün çiftinin oğulları Mehmet Ali Üstün ile Gönül Reisoğlu ve Kemal Reisoğlu çiftinin kızları Rahime Gül Reisoğlu, şık bir düğünle evlendiler. Banana Beach Club’da yapılan düğünde genç çift, çok sayıda davetlinin önünde ilk danslarını yaptılar. Alanya’nın sevilen sesleri Seçil ve İzzet Keskin’in sahne aldığı düğünde eğlence görülmeye değerdi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

İlker Günyüzü ve Gülsüm Altan evlendi

İlker Günyüzü, Gülsüm Altan

İlker Günyüzü ve Gülsüm Altan, Öz Konya Pide, Çorba ve Kebap Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Günyüzü ve Altan’ı bu mutlu günlerinde en yakınları yalnız bırakmadı. Aile arasında yapılan düğünle evliler kervanına katılan çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Ali Yenialp’in kıydığı nikahın ardından eğlence geç saatlere kadar devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Aykut Kocaer ve Tuba Karacan evlendi

Tuba Karacan, Aykut Kocaer, Alanya Düğün

Bellona Lara Şubesi Müdürü Aykut Kocaer ile Tuba Karacan, geçtiğimiz haftasonu yapılan düğünle dünyaevine girdiler. Hanife Karacan ve Mehmet Karacan çiftinin kızları Tuba Karacan ile İsmihan Kocaer ve Ali Savaş Kocaer çiftinin oğulları Aykut Kocaer, Cikcilli Belediye Düğün Salonu’nda yapılan düğünle evlendiler. Genç çift, alkışlar eşliğinde ilk dansını yaptıktan sonra davetlilerle birlikte gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Mustafa Boz ve Beda Çetin evlendi

Mustafa Boz, Beda Çetin, Alanya Düğün

Alanya’nın tanınmış kuyumcularından Boz Kuyumculuk’un sahibi Mustafa Boz ile Beda Çetin muhteşem bir düğünle bekarlığa veda ettiler. Konaklı’nın sevilen işadamlarından Hasan Çetin ve Neriman Çetin’in kızları Beda Çetin ile Kestel’in tanınmış ailelerinden İsmail Boz ve Emine Boz’un oğulları Mustafa Boz, evlendiler. Doğanay Beach Club’da yapılan düğün töreni oldukça kalabalıktı. Davul eşliğinde düğün salonuna giriş yapan Boz ve Çetin çifti, ilk danslarını gerçekleştirdikten sonra nikah masasına oturdular. Adem Murat Yücel’in kıydığı nikahın şahitleri Mehmet Boz ve Ahmet Cinas’tı. Evlilik cüzdanlarını alan genç çiftin mutluluğu objektimize yansıdı. Nikah töreninin ardından başlayan eğlence, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

123...10...Son »