Alanya Magazin Haberleri

Yılın sünnet düğünü

Doğan Ağaoğlu ve Hüseyin Kamburoğlu’nun torunları Ağahan ve Yiğit, Ananas Otel’de yapılan muhteşem bir sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attı Lokanta Su’nun sahibi Şükrü Ağaoğlu ve eşi Nursel Ağaoğlu, çocukları Ağahan ve Yiğit için geçtiğimiz hafta seçkin davetlilerin katıldığı bir sünnet düğünü yaptı. Bahçeşehir Koleji 2. sınıf öğrencisi olan 8 yaşındaki Ağahan’ın kirvesi dayısı Ali Kamburoğlu, 2 yaşındaki Yiğit’in kirvesi ise amcası Mustafa Ağaoğlu oldu.

Saat 19.00’da Ananas Otel’e gelmeye başlayan davetlilere otel girişinde davullu zurnalı karşılama yapıldı. Otelin teras katındaki restoranda yapılan düğünün organizasyonunu, Şükrü ve Nursel Ağaoğlu çiftinin yakın arkadaşı olan Niyazi ve Şule Darı çiftinin sahibi olduğu Cookie Butik Pasta ve Organizasyon yaptı.

Her davetlinin masası ve oturacağı yer önceden düşünülmüş, davetlilerin isimleri masalara yazılmıştı. Şükrü ve Nursel Ağaoğlu tarafından salon girişinde karşılanan davetliler, son derece zengin ve leziz bir menü ile ağırlandılar.

Antalya’dan gelen sanatçı ve müzisyenlerin sahne aldığı gecede, çocuklar için de animasyon ve oyun salonu ayarlanmıştı. Tüm davetlilerin gelmesinin ardından Ağahan ve Yiğit, ellerinde meşale tutan arkadaşlarının oluşturduğu bir kortej ile salona girdiler. Kucaklarındaki çiçekleri dedeleri Hüseyin Kamburoğlu ve Doğan Ağaoğlu’na veren sünnet çocukları, sevimlilikleri ile davetlilerin ilgi odağı oldular.

Dans pistine çıkarak romantik şarkılar eşliğinde dans eden davetliler, ardından hareketli şarkılar eşliğinde geç saatlere kadar eğlendiler.

Hem organizasyonu ile hem de renkli eğlencesi ile davetliler tarafından çok beğenilen düğün, saatler gece yarısını gösterirken sona erdi. Şükrü ve Nursel Ağaoğlu çifti, düğün sonunda dostlarını uğurlarken tek tek teşekkür ettiler.

Naciye ve Kemal Alagöz

Ayşe Doğan

Mehtap ve Mustafa Başak

Selçuk Doğan ve Tuncer Temiz

Ali Sefa ve Gamze Alev Dim

Müstakbel Dim ve Hüseyin Tatar

Şule Küçüker Darı ve Niyazi Darı

Mehmet ve Meliha Özkan çifti 39. evlilik yıldönümlerini de kutladılar.

Ahmet ve Bilge Sezer

Numan Gümrükçüler

Ülfet ve Mehmet Ali Alaettinoğlu

Aysun Sipahioğlu, Bilgi Bulut ve Filiz Ağaoğlu

Hikmet Şenli

Arzuhan ve Mevlüt Dalabasmaz

Gözde Yönet Görgün ve Mithat Görgün

Ayda ve Fahri Özçelik

Esra ve Ahmet Doğan

Kemal Atlı

Ali İhsan Birer ve gelini Emel Birer

Gülen ve Murat Sidar

Ayşe ve Hüseyin Kılınç

Zeynep ve Ahmet Ağaoğlu

Nurcan Okan

Aylin Kan, Burak Kan, Behice Darı, Cüneyt Darı

Harika Dizdaroğlu ve Erdal Dizdaroğlu

Doğan Ağaoğlu torunu Deniz Ağaoğlu ile birlikte dans etti.

Hüseyin Kamburoğlu, Doğan Ağaoğlu ve Hasan Sipahioğlu

Kevser Birer, Nursel Ağaoğlu ve Esen Çetin

Nursel ve Şükrü Ağaoğlu

Baş başa kutladılar
Demirci terfi etti

Haber ile ilgili iletişime geç