Alanya Magazin Haberleri

Alanya Magazin Haberleri

ALBÜMDE SİZİNDE YERİNİZ OLSUN…

  • Alanya’da alışılmışın dışında bir gazete 9 Mayıs 2008 tarihinden bu yana okuyucusuyla buluşuyor. Tersane Medya bünyesinde yayın hayatını sürdüren Albüm Gazetesi, Alanya’nın ilk haftalık magazin gazetesi olma özelliğini taşıyor. Kuşe kağıt ve tabloid ölçülerindeki Albüm her Cuma günü yayınlanıyor.
  • Sayfalarında, sosyal, kültürel ve sanatsal aktivitelere, kutlamalara, kokteyl ve davetlere geniş yer veren Albüm, röportajları, gece hayatına ve cemiyet hayatına dair renkli haberleriyle de dikkat çeken bir gazete. İlkeli ve güvenilir bir çizgide yayın hayatını sürdüren Albüm, okuyucuya kaliteli habercilik sunmayı amaçlıyor.
  • Hem baskı kalitesi ile hem de dikkat çekici yayınları ile okuyucusunun beğenisini kazanan Albüm, yüksek tirajı ile reklam veren firmaların müşterilerine daha etkili bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.
  • Albüm her hafta merakla beklenen özel sayfalarıyla da farklılık yaratıyor. Haftanın En Şık Beyleri ve Bayanları’nın yer aldığı şıklar bölümüyle modanın nabzını tutan Albüm, Damak Tadı sayfasıyla da restoran ve kafe kültürüne önem veren okuyucularına lezzet rehberliği yapıyor. Aynı zamanda okulların, dershanelerin ve diğer eğitim kurumlarının sosyal ve kültürel aktivitelerini de sayfalarına taşıyan Albüm, bu haberleriyle eğitim kurumlarının sesini duyurmasını sağlıyor.

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ Tersenemadya Adına : MEHMET ÇELİK (mehmetcelik07@gmail.com)

HABER MÜDÜRÜ: METİN ÇELİK

AVUKAT: Av.ONUR ATAM

MUHABİR: BERFİN YÜCE

GRAFİKER: MESUT ÇELİK

REKLAM SORUMLUSU: HÜSEYİN GÜVEN

ABONE & DAĞITIM SORUMLUSU: HUZEYFE NURAL

 

Abonelik 1 Yıllıktır. (52 Hafta) Abone olan okuyucularımızın gazeteleri her hafta adreslerine dağıtıcılarımız tarafından teslim edilir. Yıllık abone bedeli KDV dahil 104 TL dir. Ayrıca başka herhangi bir ücret talep edilmez. İstekleriniz ve sualleriniz için Okuyucu Danışma Hattı: 0 242 511 45 75 mehmetcelik07@gmail.com

SİZDE ALBÜM GAZETESİNE ABONE OLABİLİRSİNİZ

(LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ)

[contact-form-7 404 "Not Found"] Alanya Magazine

Başarının adı Otisium Otizm Spor Yaşam Merkezi

Otisium Otizm Spor Yaşam Merkezi, Alanya Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Gülsüm Türkeli'yi ziyaret etti.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu 2. Atletizm Bölge Şampiyonası (Akdeniz–Karadeniz bölgeleri) 63 Spor Kulübünün Katılımıyla Antalya’da gerçekleşti. Şampiyonaya 1.gün ve 2.gün programlarında Otisium Otizm Yaşam Spor Merkezi Kulübü Sporcuları damgasını Vurdu. Otisium sporcusu Eren Öztürk, Atletizm 100 m. koşusu serisinde ve kendi yaş grubunda büyük bir başarıya imza atarak Bölge Şampiyonu olup Altın Madalya kazandı. Yine Otisium sporcusu Eren Öztürk, Gülle Atma branşında Altın Madalya Kazanıp Bölge Şampiyonu oldu. Diğer bir Otisium sporcusu Kaan Güneş, ilk defa katıldığı şampiyonaya Atletizm 200 m. koşusunda Altın Madalya kazanarak Bölge Şampiyonu oldu. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Daire Amirleri Başkan Yücel’i tebrik etti

Daire Amirleri, Ferit Altürk, Mehmet Rüzgar, Cihat Yıkıcı, İbrahim Acar, Yaşar Kürne, Eşref Esen, Mevlüt Kodal, Durmuş Kutlu, Adem Murat Yücel

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ferit Altürk, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Rüzgar, Orman İşletme Müdürü Cihat Yıkıcı, PTT Müdürü İbrahim Acar, Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Yaşar Kürne, Hazine Avukatı Eşref Esen, Doğa Koruma ve Milli Parklar Mühendisi Mevlüt Kodal ile Sahil Sağlık Denetleme Merkezi Tabibi Durmuş Kutlu da Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek tebrik etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Adil Müftüoğlu, Adem Murat Yücel’i ziyaret etti

Adil Müftüoğlu, Cem Pamiroğlu, Adem Murat Yücel

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü Cem Pamiroğlu ve Plaj Futbolu Milli Takım Teknik Direktörü Adil Müftüoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek tebrik etti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e tebrik ziyaretleri devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü Cem Pamiroğlu, Plaj Futbolu Milli Takım Teknik Direktörü Adil Müftüoğlu ve Atçılar Derneği Başkanı Ömer Kozan da Başkan Yücel’e nezaket ziyareti yaparak “Hayırlı olsun” dileklerini ilettiler. Müftüoğlu, Başkan Yücel’e 7 numaralı milli takım formasını hediye etti. Başkan Yücel de ziyaretleri için teşekkür ederek Alanya’ya özgü hediyeler takdim etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

ÖHEP’ten sanat şenliği

ÖHEP Koleji Halk Oyunları ekibi. Alanya Sanat şenliği

Alanya Özel Hamdullah Emin Paşa (ÖHEP) Koleji tarafından İskele Şelale önünde 15 Nisan Dünya Sanat Günü etkinlikleri çerçevesinde Sanat Şenliği düzenlendi. Şenlik, UNESCO’nun Kitabına Girdi ÖHEP Koleji, Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği’nin 15 Nisan’ı Dünya Sanat Günü ilan etmesinin ardından İskele Şelale önünde bir şenlik düzenledi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı şenlikte öğrenciler çeşitli gösteriler yaptılar. Etkinliğin organizatörü olan ÖHEP Resim Öğretmeni Meltem Köyler Gemalmayan bu etkinliği Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği (UPSD) ile ortaklaşa yaptıkları bir çalışma olduğunu belirterek, “ÖHEP Şenliği UNESCO’nun kitabına girdi, Alanya’ya tanıtım konusunda yardımcı olduk, bu yüzden çok mutluyuz. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Futbol Turnuvası, Zimbitlik Sahası’ndaydı

 Anadolu City takımı 2.liği elde etti. Zimbitlik Sahası

Özel Alanya Anadolu Hastanesi 3. Futbol Turnuvası, Zimbitlik Sahası’nda gerçekleşti. Merhum Beyin Cerrahı Dr. Bülent Gül’e adanan turnuva, oldukça çekişmeli dakikalara sahne oldu. 5 takımın yarıştığı turnuvada Final maçı Acil FC ile Anadolu City takımları arasında oynandı. Acil FC 5-2 lik fark ile Anadolu City takımını yenerek şampiyon oldu. Turnuva sonucunda Acil FC 1. Anadolu City 2. Ozon United 3. oldu. En centilmen takım Sporting Cardio olurken, en centilmen oyuncu ise Şevki Düzgün seçildi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Tenis ödülleri sahiplerini buldu

Kadınlar B Kategorisinde dereceye girenler Elif Kaçar, Hacer Şakırak, Züleyha Erolçevik

Turgay Soysal Tenis Akademi Merkezi, Park Alanya’da Veteran Bahar ve Lisans Tenis Turnuvası’na ev sahipliği yaptı. Erkeklerde 42, kadınlarda 21 sporcunun katılımı ile gerçekleşen turnuvada, dereceye giren sporculara ödülleri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel verdi. Erkekler A kategorisinde İskender İnan 1. Turgay Soysal 2. Erkan Erkul 3. oldu. Erkekler B Kategorisinde Abdullah Yelken 1. İzzet Kaan 2. Mehmet Çağrıcı 3. oldu. Kadınlar A Kategorisinde Yasemin Güvenç 1. Aynur Koç 2. Nermin Atalay 3. oldu. Kadınlar B Kategorisinde Elif Kaçar 1. Hacer Şakırak 2. Züleyha Erolçevik 3. olarak dereceye giren isim oldu. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Gamze Mat ile Tezcan Uysal evlendi

Gamze Mat, Tezcan Uysal   Emine Mat, Harun Mat

Psikolog Gamze Mat ile Veteriner Hekim Tezcan Uysal, geçtiğimiz hafta evlendiler. Emine Mat ve Şükrü Mat çiftinin kızları Gamze Mat ile Dürdane Uysal ve Üzeyir Uysal çiftinin oğulları Tezcan Uysal, Marina Beach Restaurant’da şık bir kına gecesi düzenlediler. Mat ve Uysal çifti, davetlilerin ardından düğün alanına giriş yaptılar. Alkışlar eşliğinde ilk danslarını gerçekleştiren çift, alkış yağmuruna tutuldular. Heyecanları gözlerinden okunan çift, geç saatlere kadar davetlilerle doyasıya eğlendi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Servet Garden Maki Peyzaj, ‘Bahara Merhaba Partisi’ düzenledi

Servet Garden Maki Peyzaj, İlayda Uğur, Boran Efe Uğur, Servet Uğur, Perihan Kodal, Arda Kodal, Oya Fındık

Servet Uğur’un sahibi olduğu Servet Garden Maki Peyzaj’da gerçekleşen partiye katılım yoğundu. Çiçek çeşitleri arasında gezinti yaparak hoş bir gün geçiren davetliler, keyifli bir ortamda kahvaltı yapıp, bol bol sohbet etme imkanı buldular. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Anatolia City açıldı

Anatolia City İnşaat, Emlak ve Araba Kiralama şirketi, Ali Kazanır ve Ufuk Faruk Sarı

Anatolia City İnşaat, Emlak ve Araba Kiralama şirketi, Ali Kazanır ve Ufuk Faruk Sarı ortaklığında açıldı. Anatolia City Construction Real Estate Rent A Car, Saray Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde hizmet vermeye başladı. Açılışa çok sayıda davetli katıldı. Açılış duasının ardından Alanya Belediye Başkan Vekili Adem Er ile MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Cafer Uyar açılış kurdelesini birlikte kestiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Hüsnü Yüksel, Hairist jürisi oldu

Hüsnü Yüksel

Artistik Kuaförler Derneği (AKD) üyesi olan Hüsnü Yüksel, İstanbul’da bu yıl 4. kez düzenlenen Hairist yarışmasında Antalya bölgesinden jüri üyesi seçildi. Türkiye’den 35 yarışmacının katıldığı yarışmada Yüksel ve beraberindeki 28 jüri üyesi en iyi saçlar için ilham veren atmosferde 2014 yılının en iyilerini seçtiler. Hüsnü Yüksel ve ekibinin tam kadro katıldığı organizasyonda, bu yılın gelin modellerinin yanı sıra, özel geceler için tasarlanmış saç modelleri ve yeni makyaj trendleri 2014 yılına damga vurdu. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

123...10...Son »