Alanya Magazin Haberleri

Alanya Magazin Haberleri

ALBÜMDE SİZİNDE YERİNİZ OLSUN…

  • Alanya’da alışılmışın dışında bir gazete 9 Mayıs 2008 tarihinden bu yana okuyucusuyla buluşuyor. Tersane Medya bünyesinde yayın hayatını sürdüren Albüm Gazetesi, Alanya’nın ilk haftalık magazin gazetesi olma özelliğini taşıyor. Kuşe kağıt ve tabloid ölçülerindeki Albüm her Cuma günü yayınlanıyor.
  • Sayfalarında, sosyal, kültürel ve sanatsal aktivitelere, kutlamalara, kokteyl ve davetlere geniş yer veren Albüm, röportajları, gece hayatına ve cemiyet hayatına dair renkli haberleriyle de dikkat çeken bir gazete. İlkeli ve güvenilir bir çizgide yayın hayatını sürdüren Albüm, okuyucuya kaliteli habercilik sunmayı amaçlıyor.
  • Hem baskı kalitesi ile hem de dikkat çekici yayınları ile okuyucusunun beğenisini kazanan Albüm, yüksek tirajı ile reklam veren firmaların müşterilerine daha etkili bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.
  • Albüm her hafta merakla beklenen özel sayfalarıyla da farklılık yaratıyor. Haftanın En Şık Beyleri ve Bayanları’nın yer aldığı şıklar bölümüyle modanın nabzını tutan Albüm, Damak Tadı sayfasıyla da restoran ve kafe kültürüne önem veren okuyucularına lezzet rehberliği yapıyor. Aynı zamanda okulların, dershanelerin ve diğer eğitim kurumlarının sosyal ve kültürel aktivitelerini de sayfalarına taşıyan Albüm, bu haberleriyle eğitim kurumlarının sesini duyurmasını sağlıyor.

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ Tersenemadya Adına : MEHMET ÇELİK (mehmetcelik07@gmail.com)

HABER MÜDÜRÜ: METİN ÇELİK

AVUKAT: Av.ONUR ATAM

MUHABİR: BERFİN YÜCE

GRAFİKER: MESUT ÇELİK

REKLAM SORUMLUSU: HÜSEYİN GÜVEN

ABONE & DAĞITIM SORUMLUSU: HUZEYFE NURAL

 

Abonelik 1 Yıllıktır. (52 Hafta) Abone olan okuyucularımızın gazeteleri her hafta adreslerine dağıtıcılarımız tarafından teslim edilir. Yıllık abone bedeli KDV dahil 104 TL dir. Ayrıca başka herhangi bir ücret talep edilmez. İstekleriniz ve sualleriniz için Okuyucu Danışma Hattı: 0 242 511 45 75 mehmetcelik07@gmail.com

SİZDE ALBÜM GAZETESİNE ABONE OLABİLİRSİNİZ

(LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ)

[contact-form-7 404 "Not Found"] Alanya Magazine

Gazeteciler Alanya Lokman Hekim’deydi

Özel Alanya Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yönetimi ve Alanya basın mensupları, gazeteciler

Özel Alanya Lokman Hekim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yönetimi, geçtiğimiz hafta Alanya Gazeteciler Cemiyeti üyelerini ağırladı. Lokman Hekim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Kaya ve Okul Müdürü Ahmet Ünal, Alanya’daki gazetecilerle Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi’nde biraraya geldiler. Yöneticiler, gazetecilere Konya Yöresi’ne ait ikramlarda bulundular. Tanışma yemeğinde konuşan Lokman Hekim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Kaya “2011 yılında ilk Konya’da Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi’ni açtık. 2012′de İzmir’de, 2013′de de Alanyamız’da açıldı. Toplamda 1100 öğrenciye ulaştık. Yeni öğretim döneminde 1500 öğrenciye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Alanya kaya tırmanışı sporu için tırmanış rotaları açıldı

Alanya kaya tırmanışı sporu

Alanya Belediyesi ve Alanya Doğa Sporları Kulübü’nün iş birliği ile Alanya bir ilke, bir farklılığa daha imza attı. Tırmanış antrenörü Kemal Sezen tarafından bir yıl önce ilk incelemesi yapılan Alanya Belediyesi Kızılalan Mağara bölgesine giren Türkiye Tırmanış Milli Takım Sporcusu Zorbey Aktuyun, tırmanış sporcuları Kemal Sezen ve Emre Baran; tırmanış alanlarını inceleyerek 20 günlük çalışmalarının ardından 10 rota açtılar. Açılan rotaların ardından Alanya Belediyesi Destek Hizmetleri ve Spor Müdürü Saim Kanlı ve ALDOSK Başkanı Mehmet Zafer Peker ile Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret eden sporcular rotalar hakkında Yücel’e bilgiler vererek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Güvenlik tedbirlerinin alınmasına önem veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Beden ve zihin arasında gerçek bir uyum gerektiren ve dünyanın en zorlu doğa sporlarından biri olarak kabul edilen kaya tırmanışı için Alanya’da rotalarımız açıldı. Emeği geçen sporcularımıza teşekkür ediyorum. Güneşe bir adım daha yakın olmak isteyen doğa sporu tutkunları; güvenlik önlemlerini alarak ve doğa ile baş başa olmanın bilincinde Alanya Kızılalan Tırmanış Bölgesine gidebilirler. Önümüzdeki zaman içersinde bu tür alternatif turizm çalışmalarımızda daha çok turistin gelmesine vesile olacak organizasyonlarımız için desteklerimiz sürecektir” dedi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu için Kıraç geliyor

50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, Alanya Belediyesi, Kıraç

50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu kapsamında Alanya Belediyesi sevilen sanatçı Kıraç’ı Alanya’ya getiriyor. Kıraç, Cumartesi günü akşam 21.00′de Kızılkule Meydanı’nda sevenleri ile halk konserinde buluşacak. Alanya Belediyesi, 50. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’na hazırlanıyor. Bisiklet Turu organizasyonuna katkı sağlamak amacıyla halk konseri düzenleniyor. Halk konserinde sevilen sanatçı Kıraç sahne alacak. Kıraç, 26 Nisan Cumartesi günü saat İskele Caddesi 21.00 da Kızılkule Meydanında düzenlenecek halk konserinde hayranları ile buluşacak. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kıraç’ın sahne alacağı halk konserine tüm Alanya halkını davet etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Helin Kaçar, Sevgi Akar, Demet Çakır, Selma Düz, Rukiye Ertekin, Mehtap Altay

Helin Kaçar, Sevgi Akar, Demet Çakır, Selma Düz, Rukiye Ertekin, Mehtap Altay

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Bayanları: Helin Kaçar, Sevgi Akar, Demet Çakır, Selma Düz, Rukiye Ertekin, Mehtap Altay Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Arda Aksoy, Ünal Avcı, Salih Cucuk, Mehmet Çolak, Mert Cucuk, Çağrı Süvari

Arda Aksoy, Ünal Avcı, Salih Cucuk, Mehmet Çolak, Mert Cucuk, Çağrı Süvari

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Beyleri, Arda Aksoy, Ünal Avcı, Salih Cucuk, Mehmet Çolak, Mert Cucuk, Çağrı Süvari Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

ALTİD sezon hazırlıklarını sürdürüyor

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği sezon hazırlıkları

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) sezon hazırlıklarını kumsal düzenlemesi, tadilat, bakım, temizlik ve boya işleriyle sürdürüyor. Kış boyunca paslanan sahil bandı korkulukları, güvenlik şeridiyle kapatılarak zımpara işleminin ardından boyanıyor. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Sotirios Trambas, Adem Murat Yücel’i ziyaret etti

Hacı Mehmetli Mahallesi'ndeki Ortodoks Hıdrellez Kilisesi'nde Paskalya dolayısıyla düzenlenen ayine katılan Yunan Ortodoks Kilisesi'ne bağlı Pisidya Bölgesi Metropoliti Sotirios Trambas

Hacı Mehmetli Mahallesi’ndeki Ortodoks Hıdrellez Kilisesi’nde Paskalya dolayısıyla düzenlenen ayine katılan Yunan Ortodoks Kilisesi’ne bağlı Pisidya Bölgesi Metropoliti Sotirios Trambas, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ziyaretinde bulunan Yunan Ortodoks Kilisesi’ne bağlı Pisidya Bölgesi Metropoliti Sotirios Trambas, “Hıdrellez Kilisesi’nde gerçekleştirdiğimiz ayinde bizden eksik etmedikleri ilgilerini kilisenin içinin ve de dışının temizliği ile aydınlatılması için gösterdiği ilgiden Belediye Başkanına ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederim. Bölgede yaşayan Rusça konuşan Ortodokslar dini vecibelerini ayda bir kez Alanya Ayios Yeorgios Kilisesi’nde gerçekleştirebilmektedirler. Ortodokslar dini vecibelerine düşkündür. Bu vecibelerini yerine getirmeleri için gösterilen gayret ve Alanya halkına teşekkür ediyorum” dedi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Encümen toplantısı yapıldı

Alanya Belediyesi haftalık encümen toplantısı Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında yapıldıAlanya Belediyesi haftalık encümen toplantısı Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında yapıldı

Alanya Belediyesi haftalık encümen toplantısı Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında yapıldı. Encümen üyeleri Tunahan Kasapoğlu, Adem Er ve Abdullah Öztürk’ün yanı sıra ilgili birim amirlerinin de hazır bulunduğu toplantıda basına açıklamaya yapan Belediye Başkanı Yücel, “Alanya Açık Hava Tiyatrosu’ndaki ilk ihalemizi yaptık. Yüksek öğretim kurumlarındaki öğrencilerin staj başvuruları, Kültür Merkezi’nde düzenlenecek programlar, 2013 mali yılı gelir-gider hesabı ve yine 2013 mali yılı taşınır mal kesin hesabı görüşüldü. Zabıta tutanakları ve vatandaş dilekçeleri de görüşülerek karara bağlandı” dedi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Alanya turizmi Alanya İşletme Fakültesi’nde masaya yatırıldı

Alanya turizmi Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi'nde masaya yatırıldı

Alanya turizmi Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi’nde masaya yatırıldı. Alanya Kaymakamlığı ve Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi tarafından, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ortaklığıyla düzenlenen “Geleceğin turizmi İçin Sektör-Üniversite İşbirliği” temalı çalıştay Alanya İşletme Fakültesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Alanya İşletme Fakültesi doktora öğrencileri tarafından seminer dersi kapsamında gerçekleştirilen çalıştay, açılış konuşmaları ve panelin ardından üç ana başlık altında sürdürüldü. Üç gruba ayrılan katılımcılar “İnsan Kaynakları”, “Alanya Turizminin Önündeki Engeller ve Fırsatlar”, “Paydaşlar Arasında İşbirliği ve İletişim” konularında görüşlerini belirttiler. Bu çalıştayda elde edilen sonuçları içeren çalıştay sonuç kitapçığı ilerleyen günlerde yayınlanarak tüm paydaşlara iletilecek. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

TNK konser verdi

TNK, Kervan Pub

Türkiye’nin genç müzik gruplarından TNK, Kervan Pub’daki performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserlere ara vermeden devam eden Kervan Pub, özellikle gençlerin hayran olduğu TNK’ye ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz hafta sahne alan TNK, şarkılarıyla mest etti. Hem duygusal hem de hareketli parçalarıyla geceye damgasını vuran TNK, 2 saat kaldığı sahnede performansıyla büyüledi. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

123...10...Son »