Alanya Magazin Haberleri

Alanya Magazin Haberleri

ALBÜMDE SİZİNDE YERİNİZ OLSUN…

  • Alanya’da alışılmışın dışında bir gazete 9 Mayıs 2008 tarihinden bu yana okuyucusuyla buluşuyor. Tersane Medya bünyesinde yayın hayatını sürdüren Albüm Gazetesi, Alanya’nın ilk haftalık magazin gazetesi olma özelliğini taşıyor. Kuşe kağıt ve tabloid ölçülerindeki Albüm her Cuma günü yayınlanıyor.
  • Sayfalarında, sosyal, kültürel ve sanatsal aktivitelere, kutlamalara, kokteyl ve davetlere geniş yer veren Albüm, röportajları, gece hayatına ve cemiyet hayatına dair renkli haberleriyle de dikkat çeken bir gazete. İlkeli ve güvenilir bir çizgide yayın hayatını sürdüren Albüm, okuyucuya kaliteli habercilik sunmayı amaçlıyor.
  • Hem baskı kalitesi ile hem de dikkat çekici yayınları ile okuyucusunun beğenisini kazanan Albüm, yüksek tirajı ile reklam veren firmaların müşterilerine daha etkili bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.
  • Albüm her hafta merakla beklenen özel sayfalarıyla da farklılık yaratıyor. Haftanın En Şık Beyleri ve Bayanları’nın yer aldığı şıklar bölümüyle modanın nabzını tutan Albüm, Damak Tadı sayfasıyla da restoran ve kafe kültürüne önem veren okuyucularına lezzet rehberliği yapıyor. Aynı zamanda okulların, dershanelerin ve diğer eğitim kurumlarının sosyal ve kültürel aktivitelerini de sayfalarına taşıyan Albüm, bu haberleriyle eğitim kurumlarının sesini duyurmasını sağlıyor.

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ Tersenemadya Adına : MEHMET ÇELİK (mehmetcelik07@gmail.com)

HABER MÜDÜRÜ: METİN ÇELİK

AVUKAT: Av.ONUR ATAM

GRAFİKER: MESUT ÇELİK

ABONE & DAĞITIM SORUMLUSU: HUZEYFE NURAL

 

Abonelik 1 Yıllıktır. (52 Hafta) Abone olan okuyucularımızın gazeteleri her hafta adreslerine dağıtıcılarımız tarafından teslim edilir. Yıllık abone bedeli KDV dahil 104 TL dir. Ayrıca başka herhangi bir ücret talep edilmez. İstekleriniz ve sualleriniz için Okuyucu Danışma Hattı: 0 242 511 45 75 mehmetcelik07@gmail.com

SİZDE ALBÜM GAZETESİNE ABONE OLABİLİRSİNİZ

(LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ)

Alanya Magazine

Hüseyin Şenli, Kemal Mat, Özgür Öz, Şevki Taç, Tahsin Yetkin, Gökhan Sipahioğlu

Hüseyin Şenli, Kemal Mat, Özgür Öz, Şevki Taç, Tahsin Yetkin, Gökhan Sipahioğlu

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Beyleri: Hüseyin Şenli, Kemal Mat, Özgür Öz, Şevki Taç, Tahsin Yetkin, Gökhan Sipahioğlu Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Yıldız Yücel, Pınar Vural, Ayşe Kılınç, Hayate Okan, Harika Dizdaroğlu, Elif Akçalıoğlu

Yıldız Yücel, Pınar Vural, Ayşe Kılınç, Hayate Okan, Harika Dizdaroğlu, Elif Akçalıoğlu

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Bayanları: Yıldız Yücel, Pınar Vural, Ayşe Kılınç, Hayate Okan, Harika Dizdaroğlu, Elif Akçalıoğlu Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Ünlü Sanatçı Sibel Can Alanya’daydı

Sibel Can

Ünlü sanatçı Sibel Can, Alanya Emniyet Müdürlüğü yararına düzenlenen Doğanay Otel’deki gecede Alanyalı sevenleri ile buluştu. Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki eskiyen araçların yenilenmesi amacıyla Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından düzenlenen yardım gecesi, Doğanay Otel’de gerçekleştirildi. Ünlü sanatçı Sibel Can’ın sahneye çıktığı geceye Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, Başsavcı Yener Yavuz, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, emniyet personeli ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. Sibel Can, “Adını Dağlara Yazdım” adlı şarkısıyla sahneye çıktı. Söylediği şarkılarla konuklara keyifli bir akşam yaşatan Sibel Can, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Işıl Vidinli, Meryem Altundal, Ülkü Nural, İlknur Koç, Funda Mülazımoğlu, Ahu Güneylioğlu

Işıl Vidinli, Meryem Altundal, Ülkü Nural, İlknur Koç, Funda Mülazımoğlu, Ahu Güneylioğlu

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Bayanları: Işıl Vidinli, Meryem Altundal, Ülkü Nural, İlknur Koç, Funda Mülazımoğlu, Ahu Güneylioğlu Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Ahmet Reha Gökgül, Eray Özer, Ahmet Emre Kalan, Ahmet Buğra Arancı, Ahmet Aslan, Abdullah Karaoğlu

Ahmet Reha Gökgül, Eray Özer, Ahmet Emre Kalan, Ahmet Buğra Arancı, Ahmet Aslan, Abdullah Karaoğlu

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Beyleri: Ahmet Reha Gökgül, Eray Özer, Ahmet Emre Kalan, Ahmet Buğra Arancı, Ahmet Aslan, Abdullah Karaoğlu Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Aysel Okan ve Serkan Salvur nişanlandı

Serkan Salvur, Aysel Okan

Alanya’nın köklü ailelerinden, Hayate Okan ve Hüseyin Okan çiftinin güzeller güzeli kızları Aysel Okan ile Alanya’nın tanınmış mimarlarından Ali İhsan Salvur ve Saniye Salvur çiftinin oğulları Serkan Salvur nişanlandı. İç Mimar Aysel Okan ile İstanbul’daki önemli firmalarda ulusal ölçekte ve dünya çapında proje, uygulama ve dekorasyon çalışmalarında yer alan Mimar Serkan Salvur, evlilik yolunda ilk adımı attılar. Evde, iki aile arasında yapılan sade ve özel nişan töreniyle genç çiftin yüzükleri takıldı. Törenden sonra Filika Restaurant’da iftar saatinde bir nişan yemeği verildi. İftar yemeğine Okan ve Salvur ailelerinin aile dostları ve akrabaları katıldı. Davetlileri kapıda karşılayan Okan ve Salvur aileleri, tebrikleri kabul ettiler. İftarın ardından ilerleyen saatlerde ünlü sanatçı Coşkun Sabah en güzel şarkılarını genç çift için seslendirdi. Gece boyunca dans eden çift, mutluluklarını davetlilerle paylaştı. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Emrah Çift ve Merve Şaşmaz evlendi

Emrah Çift ve Merve Şaşmaz evlendi

Boyner Sports mağazasının yöneticilerinden Emrah Çift ve Gümrük Müşaviri adayı olan Merve Şaşmaz bekarlığa veda ettiler. Hacı Niyazi Çift ve Merhume Fatma Çift’in oğulları Emrah Çift ile Sami Şaşmaz ve Türkan Şaşmaz’ın kızları Merve Şaşmaz, Cikcilli Kültür ve Düğün Sarayı’nda yapılan kalabalık bir düğünle hayatlarını birleştirdiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde, davetlileri gelin ve damadın büyükleri kapıda karşıladılar. Genç çift, konfeti eşliğinde düğün salonuna giriş yaptılar. Gelin ve damat ilk danslarını gerçekleştirirken davetliler tarafından alkış yağmuruna tutuldular. Gece yarısına kadar devam eden düğünde, eğlence yüksek tempolu müzikler eşliğinde devam etti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Doksan Mobilya piknikteydi

Doksan Mobilya piknikteydi

Doksan Mobilya çalışanları Gedevet Yaylası’nda bulunan Parkorman’da keyifli bir gün geçirdiler. Alanya’nın ünlü mobilya markalarından olan Doksan Mobilya’nın, her yıl geleneksel olarak düzenlediği piknik organizasyonu bu yıl 11’inci kez yapıldı. ‘Doksan Yıldızları’ temasıyla Gedevet’teki Parkorman’da yapılan piknikte, “İletişim ve Takım Olabilmek” konulu kısa süreli eğitim seminerinin ardından ekip yarışmalarına geçildi. MCI Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı Merkezi’nin kurucusu Dr. Teoman Matlum’un hakemliğinde yapılan yarışmalarda Ali İhsan Durdahanoğlu ve ekibi birinci olarak kupa ve madalyalarını aldılar. Dr. Matlum, Doksan ailesine yılın başından itibaren danışmanlık desteği verdiklerini, geçen yılla karşılaştırıldığında yüzde 34’lük büyüme sağlandığını ifade etti. İlk yıl sonundaki hedeflerinin ise yüzde 52 oranında büyümek olduğunu belirtti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Kutluhan Kapancı “2” oldu

Hulusi Fatih, Kutluhan ve Mutlu Kapancı

Kapancı Mimarlık’ın sahibi Yüksek Mimar Hulusi Fatih Kapancı ve kendisi gibi Yüksek Mimar olan eşi Mutlu Kapancı’nın 2 yaşına giren oğulları Kutluhan için sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. Ekim Çocuk Yuvası’nda yapılan doğum günü kutlaması “Balon Gösterisi” ile başladı. Yaklaşık 1 saat süren gösteri de minikler için birbirinden renkli ve değişik figürler balondan yapıldı. Gösteriyi ilgiyle izleyen çocuklar, ardından doğum günü pastasının gelmesi ile büyük sevinç yaşadılar. Doğum günü pastası ile birlikte anne ve babasını da karşısında gören minik Kutluhan, pastayı bırakıp anne ve babasına koştu. Hulusi Fatih Kapancı ve eşi Mutlu Kapancı, çocukları için hazırlanan doğum günü kutlaması için Ekim Çocuk Yuvası sahibi Fatma Taşpınar’a ve öğretmenlere teşekkür ettiler. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Mehmet Ali Koçak’a sürpriz yaptılar

Nilgün Akman, Esen Çetin, Seda Özbek, Ayşe Koçak, Zülfiye Uysal, Hilal Akın, Merve Koçak ve Mehmet Ali Koçak

Alanya Belediyesi’nin düzenlediği Turizm ve Sanat Şenliği başta olmak üzere, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda, organizasyon komitesi başkanlığı ve organizasyon genel koordinatörlüğü yapan Mehmet Ali Koçak için dostları ve çalışma arkadaşları sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptılar. Alanya Belediyesi’nin eski başkan yardımcılarından olan Koçak için Kaptan Filika Restoran’da düzenlenen sürpriz kutlamada doğum günü pastası kesildi. Yüksek Ziraat Mühendisi olan Mehmet Ali Koçak’ın doğum günü pastası mesleğine uygun olarak süslenmişti. Mehmet Ali Koçak’a, sevenleri ve dostları tarafından Filika Restoran dışında başka kutlamalar da yapıldı. Koçak, doğum günü nedeniyle birçok yerde doğum günü pastası kesti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

123...10...Son »