Alanya Magazin Haberleri

Alanya Magazin Haberleri

ALBÜMDE SİZİNDE YERİNİZ OLSUN…

  • Alanya’da alışılmışın dışında bir gazete 9 Mayıs 2008 tarihinden bu yana okuyucusuyla buluşuyor. Tersane Medya bünyesinde yayın hayatını sürdüren Albüm Gazetesi, Alanya’nın ilk haftalık magazin gazetesi olma özelliğini taşıyor. Kuşe kağıt ve tabloid ölçülerindeki Albüm her Cuma günü yayınlanıyor.
  • Sayfalarında, sosyal, kültürel ve sanatsal aktivitelere, kutlamalara, kokteyl ve davetlere geniş yer veren Albüm, röportajları, gece hayatına ve cemiyet hayatına dair renkli haberleriyle de dikkat çeken bir gazete. İlkeli ve güvenilir bir çizgide yayın hayatını sürdüren Albüm, okuyucuya kaliteli habercilik sunmayı amaçlıyor.
  • Hem baskı kalitesi ile hem de dikkat çekici yayınları ile okuyucusunun beğenisini kazanan Albüm, yüksek tirajı ile reklam veren firmaların müşterilerine daha etkili bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.
  • Albüm her hafta merakla beklenen özel sayfalarıyla da farklılık yaratıyor. Haftanın En Şık Beyleri ve Bayanları’nın yer aldığı şıklar bölümüyle modanın nabzını tutan Albüm, Damak Tadı sayfasıyla da restoran ve kafe kültürüne önem veren okuyucularına lezzet rehberliği yapıyor. Aynı zamanda okulların, dershanelerin ve diğer eğitim kurumlarının sosyal ve kültürel aktivitelerini de sayfalarına taşıyan Albüm, bu haberleriyle eğitim kurumlarının sesini duyurmasını sağlıyor.

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ Tersenemadya Adına : MEHMET ÇELİK (mehmetcelik07@gmail.com)

HABER MÜDÜRÜ: METİN ÇELİK

AVUKAT: Av.ONUR ATAM

MUHABİR: BERFİN YÜCE

GRAFİKER: MESUT ÇELİK

REKLAM SORUMLUSU: HÜSEYİN GÜVEN

ABONE & DAĞITIM SORUMLUSU: HUZEYFE NURAL

 

Abonelik 1 Yıllıktır. (52 Hafta) Abone olan okuyucularımızın gazeteleri her hafta adreslerine dağıtıcılarımız tarafından teslim edilir. Yıllık abone bedeli KDV dahil 104 TL dir. Ayrıca başka herhangi bir ücret talep edilmez. İstekleriniz ve sualleriniz için Okuyucu Danışma Hattı: 0 242 511 45 75 mehmetcelik07@gmail.com

SİZDE ALBÜM GAZETESİNE ABONE OLABİLİRSİNİZ

(LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ)

[contact-form-7 404 "Not Found"] Alanya Magazine

Şeküre Aşan, Hande Elmas, Ayberk Taşkesen, Hande Tok, Melin Soylu, Sedef Arslan

Şeküre Aşan, Hande Elmas, Ayberk Taşkesen, Hande Tok, Melin Soylu, Sedef Arslan

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Bayanları Şeküre Aşan, Hande Elmas, Ayberk Taşkesen, Hande Tok, Melin Soylu, Sedef Arslan Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Yılmaz İçmen, Fatih Işık, Selman Hüseyin Top, Bahadır Koçak, Mehmet Emin Top, Harun Güler

Yılmaz İçmen, Fatih Işık, Selman Hüseyin Top, Bahadır Koçak, Mehmet Emin Top, Harun Güler

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Beyleri Yılmaz İçmen, Fatih Işık, Selman Hüseyin Top, Bahadır Koçak, Mehmet Emin Top, Harun Güler Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Merve Putur, Zehra Müftüoğlu, Hilal Kaya, Emine Çapar, Burcu Güler, Beyza Benlidere

Merve Putur, Zehra Müftüoğlu, Hilal Kaya, Emine Çapar, Burcu Güler, Beyza Benlidere

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Bayanları Merve Putur, Zehra Müftüoğlu, Hilal Kaya, Emine Çapar, Burcu Güler, Beyza Benlidere Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Muzaffer Bilen, Erdoğan Özbudak, Emre Sarıkadıoğlu, Burak Doğan Aydoğan, Ahmet Girenes, Ahmet Tuncer

Muzaffer Bilen, Erdoğan Özbudak, Emre Sarıkadıoğlu, Burak Doğan Aydoğan, Ahmet Girenes, Ahmet Tuncer

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Beyleri Muzaffer Bilen, Erdoğan Özbudak, Emre Sarıkadıoğlu, Burak Doğan Aydoğan, Ahmet Girenes, Ahmet Tuncer Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Zuhal Pınar, Yasemin Pınar, Seher Bilen, Filiz Adaçay, Çağla Kandaz, Belkıs Çakır

Zuhal Pınar, Yasemin Pınar, Seher Bilen, Filiz Adaçay, Çağla Kandaz, Belkıs Çakır

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Bayanları Zuhal Pınar, Yasemin Pınar, Seher Bilen, Filiz Adaçay, Çağla Kandaz, Belkıs Çakır Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Tahsin Biner, Numan Gümrükçüler, Mustafa Kahya, Mehmet Şenli, Mehmet Kahya, Fahri Özçelik

Tahsin Biner, Numan Gümrükçüler, Mustafa Kahya, Mehmet Şenli, Mehmet Kahya, Fahri Özçelik

Alanya’da gerçekleştirilen düğün, nişan, açılış, kokteyl, davet ve etkinliklerde giyim tarzlarıyla ön plana çıkan şık bey ve bayanların yer aldığı Albüm Gazetesi’nin ilgiyle takip edilen Haftanın Şıkları bölümünde bu hafta kimler var? Haftanın Şık Beyleri Tahsin Biner, Numan Gümrükçüler, Mustafa Kahya, Mehmet Şenli, Mehmet Kahya, Fahri Özçelik Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Özçelik Yapı Malzemeleri davet verdi

Özçelik Yapı Malzemeleri davet verdi

Özçelik Yapı Malzemeleri’nin, Yurtbay Seramik tanıtımı için Tosmur Kanyon’da düzenlediği yemekli davetine 270 kişi katıldı. Özçelik Yapı Malzemeleri sahibi Hüseyin Özçelik yaptığı açıklamada yapı malzemeleri konusunda Alanya’da hiç olmayan kalitedeki ürünleri tanıtmak ve yapı malzemeleriyle yakından ilgilenen meslektaşlarla kaynaşmak için bu daveti düzenlediğini belirtti. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

MA&YA Hukuk Bürosu açıldı

Semra Topal, Şeküre Aşan, Nihal Yavuz, Sare Ela Yavuz, Şeyda Arısoy

Avukat Nihal Yavuz ve kardeşi Avukat Bilal Manga, MA&YA Hukuk Bürosu’nu şık bir organizasyonla hizmete açtılar. Av. Nihal Yavuz ve kendisi gibi Avukat olan kardeşi Av. Bilal Manga, MA&YA Hukuk Bürosu’nu Şekerhane Mahallesi Tevfikiye Caddesi üzerinde hizmete soktu. Star Çiçekçilik’in organize ettiği açılış törenine Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Barosu Alanya Temsilcisi Osman Doğan, avukatlar ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış duasının ardından Adem Murat Yücel, Osman Doğan ve Nihal Yavuz açılış kurdelesini birlikte kestiler. Nihal Yavuz, kurdele kesiminin ardından Legomim İç Mimarlık’ın tasarımını gerçekleştirdiği MA&YA Hukuk Bürosu’nun kapılarını davetlilere açtı. Haber: Berfin Yüce Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Halil Efe Dolunay sünnet oldu

Kevser Dolunay, Ela Dolunay, Halil Efe Dolunay, Volkan Dolunay Esen Dolunay, Ersen Dolunay

Dolunaylar Beyaz Eşya Mağazası’nın sahibi Volkan Dolunay ve Kevser Dolunay çiftinin 8 yaşındaki oğulları Halil Efe Dolunay sünnet oldu. Ufuk Koleji 2. sınıf öğrencisi Halil Efe Dolunay sünnet oldu. Dolunay ailesi biricik oğulları için Blue Star Otel’de görkemli bir sünnet düğünü organize etti. Halil Efe Dolunay’ın sünnet düğününe davetliler akın etti. Halil Efe Dolunay, düğün alanına mehter marşı eşliğinde, yeniçeri askerleri kıyafetleri giymiş dört kişi tarafından görkemli sünnet tahtının üstünde taşınarak sünnet alanına getirildi. Mehmet Kılınçay, şarkılarıyla gece boyunca eğlence dolu saatler yaşattı. Haber: Berfin Yüce Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

Ceyda Görücü İtalya’da eğitimdeydi

Eğitime katılanlar hatıra fotoğrafı çektirdi

C-Form Güzellik Merkezi’nin sahibi Ceyda Görücü, geçtiğimiz hafta İtalya’nın Floransa kentinde Prof. Dr. Paulo Bonan’ın sahibi olduğu Villa Donatella Kliniği’nde düzenlenen son teknoloji lazer sistemleri eğitimine katıldı. Son teknoloji lazer sistemleri ile lekelerin, çillerin, varislerin, et benlerinin ve kırışıklıkların çok kısa sürede yok edildiğini belirten Ceyda Görücü, eğitim sertifikasını Prof. Dr. Bonan’ın elinden aldı. Haberin Devamı ve Fotoğraflar »

123...10...Son »